De Tempel van Satan beweert dat abortusbeperkingen ongrondwettelijk zijn omdat rituele abortussen deel uitmaken van hun religie

0

De Tempel van Satan (TST) vecht abortusbeperkingen door de staat aan door te beweren dat het vermoorden en in stukken snijden van baby’s deel uitmaakt van hun religieuze praktijk.

Ze maken eigenlijk het argument dat staten die opstaan om het leven te beschermen inbreuk maken op hun religieuze vrijheid om rituele abortussen uit te voeren.

“TST baseert zijn beweringen over vrijstelling van het abortusmandaat op de bescherming die wordt geboden door State Religious Freedom Restoration Acts of RFRA, die de overheid in het algemeen verbiedt om substantieel in te grijpen in iemands vrije uitoefening van religie”, schreef TST in een persbericht.

De TST hoopt dat de rechtbanken de anti-abortuswetten die op staatsniveau zijn uitgevaardigd nietig verklaren, om hun recht om heilige kinderoffers te brengen voor hun duistere heer te beschermen.

Ze schreven dat “religieuze abortussen tijdens het eerste trimester zijn vrijgesteld van overheidsvoorschriften die de toegang tot zwangerschapsafbreking belemmeren en geen medisch doel dienen”.

“Veel staten hebben wetten die het vermogen van onze leden om hun religieuze overtuigingen te beoefenen in de weg staan. Geen enkele christen zou een verplichte wachttijd accepteren voordat hij of zij kan deelnemen aan de communie,” zei Jane Essex, die werkt als de reproductieve rechten woordvoerster voor de TST.

‘Geen enkele christen zou een wet tolereren die erop staat dat staatsadvies nodig is voordat iemand gedoopt kan worden. Onze leden hebben terecht recht op religieuze vrijheid om ook onze rituelen te beoefenen ”, voegde ze eraan toe.

Big League Politics heeft gerapporteerd over hoe satanische groepen de afgelopen jaren juridische strijd hebben gewonnen, dankzij linkse belangenbehartigingsgroepen zoals de Joodse ACLU, om hun goddeloze overtuigingen te mainstreamen terwijl christenen landelijk worden verguisd:

De SatansTempel heeft zich met behulp van de rechtshulp van antichristelijke linkse belangengroepen zoals de American Civil Liberties Union (ACLU) opnieuw als religie geprofileerd en dringt zich nu agressief in de publieke sfeer op.

Terwijl christenen wordt verteld dat ze taarten moeten bakken om sodomieten te plezieren, en onschuldige kinderen moeten uitleveren aan degeneraten tegen hun religieuze overtuiging in, mogen satanisten hun steun aan de duistere heer in de openbare ruimte verkondigen – aangezien de volledige omkering van de notie van religieuze vrijheid nabij is.

The Guardian eert de satanisten voor hun “grappenmakerij”, omdat hun organisatie de fundamenten van de burgermaatschappij aanvalt en bijdraagt aan de ellende van wat al de meest vervolgde religie ter wereld is.

“Het werd heel duidelijk dat er een echte behoefte was aan wat we deden,” zei Lucien Greaves, die werkt als woordvoerder van de SatansTempel.

“Meer en meer proberen ze de rechten van anderen af te zwakken en ons te definiëren als een christelijke natie, in de mate dat de religieuze vrijheid alleen op hen van toepassing is. Dat is gewoon een beangstigende omstandigheid voor ons, ” voegde hij eraan toe.

In werkelijkheid worden er door liberale bureaucraten en rechters meer “rechten” uit het niets uitgevonden dan ooit tevoren, ten koste van de meerderheid. De SatansTempel organiseert zich om dat proces te verergeren en schopt de christenen terwijl ze al op de grond liggen.

TST egaliseert en polijst met hun juridische strijd Amerika’s glijbaan gladder van de stralende stad op de heuvel naar Sodom op steroïden.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here